بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی : یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی در کشور ما ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد. جراحی بینی طرفداران زیادی را هم در خانم ها و هم در آقایان به خود اختصاص داده است.

اما یکی از دغدغه های افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد، چرا که در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار است. در صورتی که جراح بینی کم تجربه باشد احتمال بروز عوارض جانبی چون مشکلات تنفسی افزایش می یابد، همچنین اگر از نتیجه و فرم نهایی بینی خود راضی نباشید برای انجام جراحی ترمیمی بینی ، حداقل یکسال باید از جراحی بینی اولیه گذشته باشد.

بهترین جراح بینی1

ویژگی های انتخاب بهترین جراح بینی

  1. جراح بینی با تجربه باید رضایت و سلامت بیمار را اولویت قرار دهد.
  2. بهترین جراح بینی علاوه بر داشتن آگاهی از علم پزشکی ، باید از خلاقیت و علم زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته باشد تا قادر به تصور نتیجه نهایی باشد.
  3. جراح بینی باید دیدگاه کلی از نتیجه نهایی جراحی بینی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد، تا هم اعتماد بیمار را جلب کند و هم بیمار با تعلق خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.
  4. جراح بینی موظف است، اطلاعات لازم را درباره اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی در اختیار بیمار قرار دهد، چرا که رعایت این نکات در نتیجه نهایی تاثیر گذار می باشد.
  5. جراح بینی باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد.
  6. همچنین جراح بینی باید علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه بیمار ، فرم نهایی بینی را متناسب با سایر اجزای صورت فرد تغییر دهد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

  • شما می توانید با جستجو در گوگل لیستی از جراحان بینی را پیدا کنید.
  • با مراجعه به سایت جراح بینی ، سوابق تحصیلی و نمونه کار های دکتر را بررسی نمایید.
  • همچنین برای مشاهده نمونه کار های جراح بینی ، می توانید به صفحه اینستاگرام پزشک مراجعه نمایید یا با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی ، میزان رضایت افرادی که برای معاینه بعد از جراحی به مطب مراجعه کردند را بسنجید.
درباره دکتر زارع

دکتر اسماعیل زارع- جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 + 3 =

تماس با ما