بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی : یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی در کشور ما ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد ؛ جراحی بینی ، طرفداران زیادی را هم در خانم ها و هم در آقایان به خود اختصاص داده است ؛ اما یکی از دغدغه های افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد ، چرا که در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار است ؛ در صورتی که جراح بینی کم تجربه باشد ، احتمال بروز عوارض جانبی ؛ چون مشکلات تنفسی افزایش می یابد ، همچنین اگر از نتیجه و فرم نهایی بینی خود راضی نباشید ، برای انجام جراحی ترمیمی بینی ، حداقل یکسال باید از جراحی بینی اولیه گذشته باشد.

ویژگی های انتخاب بهترین جراح بینی

  1. جراح بینی ، با تجربه باید رضایت و سلامت بیمار را اولویت قرار دهد.
  2. بهترین جراح بینی ، علاوه بر داشتن آگاهی از علم پزشکی ، باید از خلاقیت و علم زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته باشد تا قادر به تصور نتیجه نهایی باشد.
  3. جراح بینی ، باید دیدگاه کلی از نتیجه نهایی جراحی بینی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد ، تا هم اعتماد بیمار را جلب کند و هم بیمار با تعلق خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.
  4. جراح بینی موظف است ، اطلاعات لازم را درباره اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی در اختیار بیمار قرار دهد ، چرا که رعایت این نکات در نتیجه نهایی تاثیر گذار می باشد.
  5. جراح بینی ، باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد.
  6. همچنین ، جراح بینی باید علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه بیمار ، فرم نهایی بینی را متناسب با سایر اجزای صورت فرد تغییر دهد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

  • شما می توانید با جستجو در گوگل لیستی از جراحان بینی را پیدا کنید.
  • با مراجعه به سایت جراح بینی ، سوابق تحصیلی و نمونه کارهای دکتر را بررسی نمایید.
  • همچنین ، برای مشاهده نمونه کارهای جراح بینی ، می توانید به صفحه اینستاگرام پزشک مراجعه نمایید ؛ یا با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی ، میزان رضایت افرادی که برای معاینه بعد از جراحی به مطب مراجعه کردند را بسنجید.

بهترین جراح بینی1

مراقبت های بعد از جراحی بینی

دوری از گرما بعد از جراحی بینی

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی میزان تورم ناشی از عمل زیبایی بینی ، گرما می باشد ؛ در صورتی که بیماران در دوره نقاهت جراحی زیبایی بینی در معرض گرما قرار گیرند ، میزان تورم آنان افزایش می یابد ؛ به همین علت ، به کسانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند ، توصیه می شود تا مدتی از قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید پرهیز کنند.

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی

جراح زیبایی بینی ، به افرادی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند ، توصیه می کند در دوران نقاهت جراحی بینی از خوابیدن بر روی شکم و پهلو خود خودداری کرده و به طور طاق باز بخوابند ، چرا که ، خوابیدن بر روی شکم یا پهلو باعث وارد شدن فشار به صورت و بینی می شود.

لازم به تذکر است که قرار دادن دو بالش در زیر سر در هنگام استراحت و خواب کمک شایانی به رفع تورم ناشی از عمل زیبایی بینی می کند.

رژیم غذایی پس از جراحی بینی

کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، باید در روزهای ابتدائی پس از عمل بینی مواد غذایی نرم و آبکی ؛ همچون سوپ ، آش ، فرنی ، شیربرنج ، شیرموز و از این قبیل موارد را در رژیم غذایی خود قرار دهند ؛ چرا که آنان جهت جلوگیری از تحرک بیش از حد صورت و وارد شدن فشار به بینی باید از مصرف مواد غذایی سفت که نیاز به جویدن طولانی مدت دارند ، خودداری کنند.

مصرف مواد غذایی ؛ همچون ماهی ، گوشت قرمز ، مرغ ، سبزیجات مانند کرفس ، میوه جات همانند آناناس ، پرتقال ، گیلاس و غیره کمک شایانی به رفع تورم و کبودی های ناشی از عمل بینی می کند.

بهترین جراح بینی

استعمال دخانیات پس از جراحی بینی

جراح زیبایی بینی ، به بیماران توصیه می کند در دوره نقاهت جراحی زیبایی بینی از استعمال دخانیات خودداری کنند ؛ حتی در بسیاری از مواقع توصیه می شود ، بیماران در معرض دود این موارد نیز قرار نگیرند ، چرا که سموم موجود در دود سیگار و قلیان التیام زخم را به تاخیر انداخته و بدین ترتیب ، دوران نقاهت عمل بینی طولانی می شود.

مصرف الکل بعد از عمل بینی

مصرف نوشیدنی های حاوی الکل بعد از جراحی زیبایی بینی ، سبب افزایش تورم ناشی از عمل بینی می شود و در نتیجه ، دوره نقاهت عمل زیبایی بینی افزایش می یابد ، بنابراین ، بیمارانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، باید تا مدتی از مصرف الکل پرهیز کنند.