جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به منظور اصلاح ایرادات ظاهری بینی ، رفع ایرادات تنفسی و ایجاد تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت انجام می شود.جراحی زیبایی بینی

امروزه جراحی بینی بسیار رواج پیدا کرده و طرفداران بسیاری را چه در خانم ها و چه در آقایان به خود اختصاص داده است.

انتخاب بهترین جراح بینی

اولین و مهم ترین اقدام قبل از انجام جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی می باشد، چرا که در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار است.

چنانچه جراح بینی کم تجربه باشد، احتمال بروز عوارض جانبی چون اختلالات تنفسی افزایش می یابد. لازم به ذکر می باشد اگر از نتیجه و فرم نهایی بینی خود ناراضی باشید، برای انجام جراحی ترمیمی بینی ، باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد.

انواع بینی

با توجه میزان ضخامت پوست ، بینی به دو نوع استخوانی و گوشتی تقسیم می شود:

  • بینی استخوانی

بینی های استخوانی دارای پوستی نازک و استخوان و بافت مستحکمی هستند. این نوع بینی ها به دلیل داشتن این خصوصیات ایده آل ترین بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی می باشد. افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند بهترین کاندید برای انجام انواع جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی می باشند.

  • بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم هستند و استخوان و غضروف این نوع بینی از استحکام کمی برخوردار است. مناسب ترین نوع جراحی زیبایی بینی برای افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند، جراحی بینی طبیعی می باشد، چرا که در این نوع بینی به دلیل ضخیم بودن پوست آنها ، ظرافت و هنر دست جراح به خوبی قابل مشاهده نیست.

انواع جراحی زیبایی بینی

  • جراحی بینی طبیعی : جراحی بینی طبیعی مناسب افرادیست که خواستار ایجاد تغییرات چندانی در بینی خود نیستند و تنها در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود می باشند. در این نوع جراحی ، فاصله نوک بینی تا لب بالا حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه می باشد. اغلب آقایان طرفدار جراح بینی طبیعی هستند.
  • جراحی بینی فانتزی : در جراحی بینی فانتزی قوس زیبایی در ناحیه پل بینی ایجاد خواهد شد که موجب بالا رفتن نوک بینی می شود. این جراحی برای افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند مناسب می باشد.

لازم به ذکر است در جراحی بینی فانتزی انتظار معقولانه ای از جراح بینی خود داشته باشید چرا که بیش از حد فانتزی کردن بینی مناسب همه صورت ها نیست و ممکن است تناسبات صورت را به هم بریزد.

  • جراحی بینی نیمه فانتزی : جراحی بینی نیمه فانتزی حالتی بین جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی می باشد. افرادی که نه خواستار طبیعی بودن بینی خود هستند و نه می خواهند قوس چشمگیری به بینی خود بدهند، بهترین کاندید برای انجام این جراحی می باشند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی به عوامل متعددی بستگی دارد که در اولین جسه مشاوره پس از معاینه مشخص خواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما