بهترین جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : امروزه میل به زیبایی در بین همه افراد اعم از زن و مرد بسیار زیاد شده است و از این رو ، آن ها تصمیم به انجام انواع جراحی های زیبایی صورت می گیرند ، در بین جراحی های زیبایی صورت ، جراحی زیبایی بینی طرفداران بیشتری به خود جلب کرده است ؛ زیرا بینی عضو مرکزی صورت بوده و تاثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد ؛ به همین علت ، افراد زیادی تصمیم به انجام آن می گیرند ؛ اولین و سخت ترین گام جهت انجام عمل زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی می باشد.

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند ؛ در انتخاب جراح بینی دچار سردرگمی می شوند ، جراح بینی با نتیجه عمل زیبایی بینی رابطه ای مستقیم دارد ؛ یعنی در صورتی که جراح بینی در این زمینه مهارت کافی نداشته باشد ؛ بیماران نتیجه مطلوبی از جراحی زیبایی بینی دریافت نمی کنند و این موضوع اهمیت انتخاب جراح بینی را دوچندان می کند.

دکتر اسماعیل زارع ، یکی از بهترین جراحان بینی در تهران می باشند ، شما می توانید جهت دیدن نمونه کارهای دکتر زارع به قسمت گالری تصاویر سایت و اینستاگرام شان مراجعه کنید.

ما در این مقاله راهکارهایی را جهت آشنایی با بهترین جراح بینی به شما ارائه می دهیم.

جراح بینی تهران

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

بیماران برای انتخاب جراح بینی ، می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته یا اینکه از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند ؛ با این اقدام آن ها می توانند با جمعی از جراحان بینی آشنا می شوند.

بیماران جهت به دست آوردن آشنایی بیشتر با جراحان بینی می توانند به سایت یا اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و نمونه کارهای آن ها را ببینند.

رفتن به مطب جراح بینی مورد نظر نیز کمک شایانی به بیماران می کند ؛ آن ها می توانند در مطب با بیماران پزشک مورد نظر ، به طور حضوری صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجند.

بهترین جراح بینی استخوانی

همانطور که می دانید قوز ، پوست نازک و غضروف محکم از ویژگی های بینی استخوانی می باشد ؛ بسیاری از افرادی که بینی آن ها استخوانی است ، نگران برگشت قوز بینی شان بعد از عمل زیبایی بینی هستند ؛ در این باره باید بگوییم که نگران نباشید احتمال برگشت قوز بینی بعد از جراحی بینی استخوانی وجود ندارد.

بینی های استخوانی ، به علت ویژگی های منحصر به فردشان بهترین کاندید جهت انجام جراحی زیبایی بینی می باشند ؛ زیرا جراح بینی ، توانایی ایجاد تغییرات گسترده در آن ها را دارد و به همین علت ، گفته می شود که آن ها بهترین کاندید جهت انجام عمل زیبایی بینی هستند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی :

  • مصرف برخی از داروهای گیاهی و شیمیایی ؛ همچون آسپرین ، ویتامین E و از این قبیل موارد پس از جراحی بینی ، منجر به بروز اختلال در بهبودی افراد می شود ؛ به همین علت بهتر است تا مدتی از مصرف موارد ذکر شده ، اجتناب شود .
  • مصرف داروهای تجویزی پزشک ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ وجه نباید در این باره سهل انگاری شود .
  • گرما ، سبب افزایش تورم می شود ، به همین منظور جراح بینی ، به کسانی که در دوران نقاهت جراحی بینی به سر می برند ، توصیه می کند در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگیرند .
  • طبق توصیه جراح بینی ، افراد در دوران نقاهت عمل بینی ، باید از رفتن به مکان های شلوغ که احتمال وارد شدن ضربه به بینی وجود دارد ، خودداری کنند .

رژیم غذایی پس از جراحی بینی :

جراح بینی ، به افراد توصیه می کند در ابتدا پس از به هوش آمدن ، مواد غذایی آبکی میل نمایند ؛ سپس با گذشت زمان می توانند مواد غذایی سفت تر را در رژیم غذایی خود قرار دهند ؛ مصرف نمک و ادویه ، سبب تشدید تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی بینی می شود ؛ به همین منظور به افراد توصیه می شود ، این موارد را از رژیم غذایی خود حذف کرده یا اینکه به مقدار قابل توجهی کاهش دهند .

جراح بینی تهران

استعمال دخانیات پس از حراحی بینی :

مصرف سیگار بعد از عمل بینی ، یکی از مواردی است که سبب بروز اختلال در بهبودی می شود ؛ به همین منظور علاوه بر اینکه افراد باید از مصرف آن خودداری کنند ، بلکه باید در معرض دود این موارد نیز قرار نگیرند .

هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی زیبایی بینی بسته به موارد متفاوتی تغییر می کند بنابراین قیمت مشخص و ثابتی برای آن وجود ندارد ؛ بیماران برای اطلاع از قیمت نهایی جراحی زیبایی بینی باید به جراح بینی تهران مراجعه کرده و معاینه شوند.

Call Now Buttonتماس با ما