عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : امروزه در بین مردم انجام عمل بینی ، بسیار محبوب شده است زیرا بینی تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد از این رو کسانی که به دنبال زیبایی طلبی هستند اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند.عمل بینی تهران

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی ، به منظور برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی مانند کجی بینی ، بزرگ بودن بینی ، بزرگ بودن حفره های بینی و غیره انجام می شود.

انواع مدل جراحی بینی

مهم ترین نکته در جراحی زیبایی بینی ، میزان فاصله و زاویه بین لب بالا و بینی می باشد وجود این زاویه است که باعث ایجاد تفاوت در مدل های بینی می شود.

  1. جراحی بینی طبیعی
  2. جراحی بینی فانتزی
  3. جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی طبیعی : میزان زاویه بین بینی و لب بالا در این مدل از جراحی بینی ، باید بین ۹۰ تا  ۹۵ درجه باشد  ؛ بینی های گوشتی کاندید مناسبی جهت جراحی بینی طبیعی می باشند.

جراحی بینی فانتزی : برخی از ویژگی های عمل بینی فانتزی عبارتند از :

  • سربالا بودن نوک بینی
  • کوچک بودن بینی
  • وجود قوس در پشت بینی

میزان فاصله موجود در بینی های فانتزی ، باید بین ۱۱۰ الی ۱۳۰ درجه باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی : مدل بینی نیمه فانتزی ، در بین بینی طبیعی و فانتزی قرار می گیرد در واقع این مدل از بینی ترکیبی از بینی های فانتزی و طبیعی است که باید ضمن حفظ ظاهر طبیعی خود ویژگی های بینی فانتزی را نیز دارا باشد.

انواع روش های جراحی بینی

عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها بستگی به نظر جراح بینی و شرایط بیماران دارد.

تنها تفاوت این دو روش عمل بینی ، در ناحیه ایجاد برش می باشد ؛ در روش جراحی باز برش ها در ناحیه کلوملا و در روش جراحی بسته برش ها در داخل ساختار بینی ایجاد می شوند.

 عمل بینی تهران

اقدامات قبل از عمل بینی

اولین و مهم ترین گامی که بیماران باید جهت انجام جراحی زیبایی بینی انجام دهند ، انتخاب جراح بینی می باشد ؛ جراح زیبایی بینی ، یکی از تاثیر گذارترین عوامل در نتیجه عمل زیبایی بینی می باشد.

افرادی که تصمیم انجام جراحی زیبایی بینی ، دارند و به جراح بینی مراجعه کرده اند ، باید پزشک معالج خود را از تمامی سوابق پزشکی خود نظیر حساسیت های دارویی و سوابق بیماری مطلع کنند.

جراح زیبایی بینی ، به بیماران توصیه می کند جهت جلوگیری از بروز اخلال در عمل زیبایی بینی از مدتی قبل از جراحی زیبایی بینی از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند.

بیماران از مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند از ۲ هفته قبل از جراحی زیبایی بینی منع می شوند.

شب قبل از عمل بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید در شب از قبل از عمل زیبایی بینی ، شام سبک میل کرده و به مدت ۸ ساعت قبل از شروع جراحی زیبایی بینی از خوردن و آشامیدن خودداری کنند.

جراح زیبایی بینی ، به افرادی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می کند روز قبل از جراحی بینی به وفور آب میل کنند.

بهتر است آقایان در روز قبل از جراحی بینی ، نسبت به تراشیدن ریش و سبیل خود اقدام کنند .

بهتر است بیماران شب قبل از جراحی زیبایی بینی ، استحمام کنند ؛ چرا که تا مدتی بعد از عمل زیبایی بینی اجازه شستن سر خود را ندارند.

عمل بینی تهران

روز جراحی بینی

بانوان باید دقت کنند که در روز جراحی زیبایی بینی ، آرایش نکرده و بر روی ناخن های آن ها لاک نباشد ؛ هم چنین بانوان نباید هیچ گونه زیورآلات به همراه خود داشته باشند.

توصیه می شود ، بیماران از قبل آدرس کلینیک را بررسی کرده و ۱ ساعت زودتر از شروع عمل زیبایی بینی ، در آن جا حضور داشته باشند.

بیماران باید دقت کنند که در روز جراحی زیبایی بینی ، ناشتا باشند.

بیماران باید توجه کنند زمان مراجعه به بیمارستان جهت انجام جراحی زیبایی بینی ، به منظور جلوگیری از اصابت ضربه به بینی لباس های آزاد و دکمه دار به تن کنند.

بیماران حتما باید از تنها مراجعه کردن به کلینیک ، جهت انجام جراحی زیبایی بینی جلوگیری کرده و با یک همراه در کلینیک حضور یابند.

بهترین جراح عمل بینی تهران

انتخاب جراح بینی ، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل بینی دارد بنابراین بیماران برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند ؛ برای بسیاری از بیماران این سوال پیش می آید که بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

در این باره باید بگوییم ، بیماران جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی می توانند از دوستان یا آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند پرس و جو کنند یا اینکه به جستجو در گوگل بپردازند.

دکتر اسماعیل زارع ، جزء بهترین جراحان بینی در تهران می باشند که شما می توانید جهت آشنایی نسبی و دیدن نمونه کاری های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت ایشان مراجعه کنید.

هزینه عمل بینی تهرانعمل بینی تهران

هزینه عمل زیبایی بینی ، بسته به مواردی همانند تجربه جراح بینی ، دستمزد جراح بینی ، میزان پیچیدگی جراحی بینی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه پرسنل اتاق عمل و غیره متفاوت می باشد.

هزینه عمل بینی ، پس از معینه بینی بیمار توسط جراح بینی مشخص می شود.

تماس با ما