عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : امروزه در بین مردم انجام عمل بینی ، بسیار محبوب شده است ؛ زیرا بینی تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد ؛ از این رو کسانی که به دنبال زیبایی طلبی هستند ، اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند.عمل بینی تهران

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی ، به منظور برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی ؛ مانند کجی ، بزرگ بودن ، بزرگ بودن حفره های بینی و غیره انجام می شود.

انواع مدل جراحی بینی

مهم ترین نکته در جراحی زیبایی بینی ، میزان فاصله و زاویه بین لب بالا و بینی می باشد ؛ وجود این زاویه است که باعث ایجاد تفاوت در مدل های بینی می شود.

  1. جراحی بینی طبیعی
  2. جراحی بینی فانتزی
  3. جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی طبیعی : میزان زاویه بین بینی و لب بالا در این مدل از جراحی بینی ، باید بین ۹۰ تا  95 درجه باشد  ؛ بینی های گوشتی کاندید مناسبی جهت جراحی بینی طبیعی می باشند.

جراحی بینی فانتزی : برخی از ویژگی های عمل بینی فانتزی عبارتند از :

  • سربالا بودن نوک بینی
  • کوچک بودن بینی
  • وجود قوس در پشت بینی

میزان فاصله موجود در بینی های فانتزی ، باید بین ۱۱۰ الی ۱۳۰ درجه باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی : مدل بینی نیمه فانتزی ، در بین بینی طبیعی و فانتزی قرار می گیرد ؛ در واقع این مدل از بینی ترکیبی از بینی های فانتزی و طبیعی است که باید ضمن حفظ ظاهر طبیعی خود ویژگی های بینی فانتزی را نیز دارا باشد.

انواع روش های جراحی بینی

عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها بستگی به نظر جراح بینی و شرایط بیماران دارد.

تنها تفاوت این دو روش عمل بینی ، در ناحیه ایجاد برش می باشد ؛ در روش جراحی باز برش ها در ناحیه کلوملا و در روش جراحی بسته برش ها در داخل ساختار بینی ایجاد می شوند.

 عمل بینی تهران

اقدامات قبل از عمل بینی

اولین و مهم ترین گامی که بیماران باید جهت انجام جراحی زیبایی بینی انجام دهند ، انتخاب جراح بینی می باشد ؛ جراح زیبایی بینی ، یکی از تاثیر گذارترین عوامل در نتیجه عمل زیبایی بینی می باشد.

افرادی که تصمیم انجام جراحی زیبایی بینی ، دارند و به جراح بینی مراجعه کرده اند ، باید پزشک معالج خود را از تمامی سوابق پزشکی خود نظیر حساسیت های دارویی و سوابق بیماری مطلع کنند.

در روز جلسه مشاوره با پزشک ، ایشان را از خواسته و انتظارات خود از عمل زیبایی بینی مطلع کرده و نظرشان را جویا شوید.

احتمال دارد ؛ پزشک ، پیش از عمل بینی برای بیماران دارو تجویز کند ؛ لازم به ذکر است ، مصرف منظم و به موقع داروهای تجویز شده از سوی جراح بینی ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ وجه ، نباید در این باره سهل انگاری گردد.

به افراد زیباجو توصیه می گردد ؛ هر چه سریع تر اقدام به انجام آزمایشات تجویز شده از سوی جراح بینی ، نمایند.

جراح زیبایی بینی ، به بیماران توصیه می کند جهت جلوگیری از بروز اخلال در عمل زیبایی بینی از مدتی قبل از جراحی زیبایی بینی از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند.

بیماران از مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند از ۲ هفته قبل از جراحی زیبایی بینی منع می شوند.

شب قبل از عمل بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید در شب از قبل از عمل زیبایی بینی ، شام سبک میل کرده و به مدت ۸ ساعت قبل از شروع جراحی زیبایی بینی از خوردن و آشامیدن خودداری کنند.

جراح زیبایی بینی ، به افرادی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می کند روز قبل از جراحی بینی به وفور آب میل کنند.

بهتر است آقایان در روز قبل از جراحی بینی ، نسبت به تراشیدن ریش و سبیل خود اقدام کنند .

بهتر است بیماران شب قبل از جراحی زیبایی بینی ، استحمام کنند ؛ چرا که تا مدتی بعد از عمل زیبایی بینی اجازه شستن سر خود را ندارند.

عمل بینی تهران :

 

 

 

روز عمل بینی تهران

بانوان باید دقت کنند که در روز جراحی زیبایی بینی ، آرایش نکرده و بر روی ناخن های آن ها لاک نباشد ؛ هم چنین بانوان نباید هیچ گونه زیورآلات به همراه خود داشته باشند.

توصیه می شود ، بیماران از قبل آدرس کلینیک را بررسی کرده و ۱ ساعت زودتر از شروع عمل زیبایی بینی ، در آن جا حضور داشته باشند.

بیماران باید دقت کنند که در روز جراحی زیبایی بینی ، ناشتا باشند.

بیماران باید توجه کنند زمان مراجعه به بیمارستان جهت انجام جراحی زیبایی بینی ، به منظور جلوگیری از اصابت ضربه به بینی لباس های آزاد و دکمه دار به تن کنند.

بیماران حتما باید از تنها مراجعه کردن به کلینیک ، جهت انجام جراحی زیبایی بینی جلوگیری کرده و با یک همراه در کلینیک حضور یابند.

به همراه داشتن تمامی مدارک پزشکی در روز عمل جراحی بینی ، الزامی است.

بهترین جراح عمل بینی تهران

انتخاب جراح بینی ، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل بینی دارد ؛ بنابراین ، بیماران برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند ؛ برای بسیاری از بیماران این سوال پیش می آید که بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

در این باره باید بگوییم ، بیماران جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی می توانند از دوستان یا آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، پرس و جو کنند یا اینکه به جستجو در گوگل بپردازند.

دکتر اسماعیل زارع ، بهترین جراح عمل بینی تهران می باشند که شما می توانید جهت آشنایی نسبی و دیدن نمونه کاری های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت ایشان مراجعه کنید.

عوارض عمل بینیعمل بینی تهران

عمل بینی ، روشی ایمن جهت اصلاح و بهبود شکل ظاهری بینی بوده که در سراسر جهان انجام می گیرد ؛ در صورت انجام عمل بینی توسط بهترین جراح بینی ، خطری افراد را تهدید نخواهد کرد ؛ اما در غیر این صورت ، احتمال بروز عوارض ناشی از آن وجود دارد.

نا متقارنی حفره های بینی ، بی حسی ، درد شدید ، عفونت و از این قبیل موارد از عوارض جراحی بینی می باشند ؛ لازم به ذکر است ، بیمار در برخی از مواقع ، نیاز به جراحی مجدد نیز پیدا خواهد کرد ؛ بنابراین ، به منظور جلوگیری بروز خطرات ناشی از عمل بینی ، در انتخاب جراح بینی دقت نمایید.  

هزینه عمل بینی تهران

بهترین راه اطلاع از هزینه عمل زیبایی بینی ، مراجعه به جراح بینی است ؛ چرا که ، هزینه عمل بینی در هر فرد متغیر بوده و پس از بررسی پارامترهای گوناگون توسط پزشک تعیین می گردد.

بسیاری از افراد در رابطه با چگونگی پرداخت هزینه جراحی بینی توسط بیمه سوال دارند ؛ در این باره لازم به ذکر است که هزینه عمل های زیبایی مشمول بیمه نمی شوند و بیمه تنها بخشی یا کل هزینه جراحی های درمانی را پرداخت می کند.

 

تماس با ما