عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : امروزه در بین مردم انجام عمل بینی ، بسیار محبوب شده است زیرا بینی تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد از این رو کسانی که به دنبال زیبایی طلبی هستند اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند.

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی ، به منظور برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی مانند کجی بینی ، بزرگ بودن بینی ، بزرگ بودن حفره های بینی و غیره انجام می شود.

عمل بینی تهران

انواع مدل جراحی بینی

مهم ترین نکته در جراحی زیبایی بینی ، میزان فاصله و زاویه بین لب بالا و بینی می باشد وجود این زاویه است که باعث ایجاد تفاوت در مدل های بینی می شود.

  1. جراحی بینی طبیعی
  2. جراحی بینی فانتزی
  3. جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی طبیعی : میزان زاویه بین بینی و لب بالا در این مدل از جراحی بینی ، باید بین ۹۰ تا  ۹۵ درجه باشد  ؛ بینی های گوشتی کاندید مناسبی جهت جراحی بینی طبیعی می باشند.

جراحی بینی فانتزی : برخی از ویژگی های عمل بینی فانتزی عبارتند از :

  • سربالا بودن نوک بینی
  • کوچک بودن بینی
  • وجود قوس در پشت بینی

میزان فاصله موجود در بینی های فانتزی ، باید بین ۱۱۰ الی ۱۳۰ درجه باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی : مدل بینی نیمه فانتزی ، در بین بینی طبیعی و فانتزی قرار می گیرد در واقع این مدل از بینی ترکیبی از بینی های فانتزی و طبیعی است که باید ضمن حفظ ظاهر طبیعی خود ویژگی های بینی فانتزی را نیز دارا باشد.

انواع روش های جراحی بینی

عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها بستگی به نظر جراح بینی و شرایط بیماران دارد.

تنها تفاوت این دو روش عمل بینی ، در ناحیه ایجاد برش می باشد ؛ در روش جراحی باز برش ها در ناحیه کلوملا و در روش جراحی بسته برش ها در داخل ساختار بینی ایجاد می شوند.

عمل بینی تهران

بهترین عمل بینی

انتخاب جراح بینی ، تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل بینی دارد بنابراین بیماران برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند ؛ برای بسیاری از بیماران این سوال پیش می آید که بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

در این باره باید بگوییم ، بیماران جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی می توانند از دوستان یا آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند پرس و جو کنند یا اینکه به جستجو در گوگل بپردازند.

دکتر اسماعیل زارع ، جزء بهترین جراحان بینی در تهران می باشند که شما می توانید جهت آشنایی نسبی و دیدن نمونه کاری های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت ایشان مراجعه کنید.

هزینه عمل بینی

هزینه عمل زیبایی بینی ، بسته به مواردی همانند تجربه جراح بینی ، دستمزد جراح بینی ، میزان پیچیدگی جراحی بینی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه پرسنل اتاق عمل و غیره متفاوت می باشد.

هزینه عمل بینی ، پس از معینه بینی بیمار توسط جراح بینی مشخص می شود.

درباره drzareadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج + هفت =

تماس با ما