عمل بینی

امروزه عمل بینی ، در بین مردم بسیار رواج یافته است زیرا بینی برجسته ترین عضو صورت می باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد به همین منظور است که عمل زیبایی بینی طرفداران بسیار زیادی دارد.

عمل زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی ، به منظور رفع مشکلات ظاهری بینی انجام می شود که در طی آن جراح بینی تلاش می کند ضمن حفظ کردن عملکرد بینی در ساختار ظاهری بینی تغییر ایجاد کرده و به وسیله متناسب سازی آن با چهره ، باعث زیباتر شدن چهره افراد شود.

عمل بینی

انواع روش های عمل بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی ، دو روش وجود دارد که آن ها عبارتند از : جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته.

تنها تفاوت این دو روش در محل ایجاد برش به هنگام انجام جراحی زیبایی بینی می باشد اما با این حال هرکدام از آن ها معایب و مزایایی نسبت به یکدیگر دارند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

عمل زیبایی بینی به روش باز

جراح بینی ، هنگامی که می خواهد عمل بینی را به روش باز انجام دهد برش را در بین پوست اضافی سوراخ های بینی ( ناحیه کلوملا ) ایجاد می کند و پس از بالا بردن پوست بینی ، اقدامات لازم را انجام می دهد.

فواید عمل بینی به روش باز

  • دید جراح بینی در این روش بیشتر است.
  • امکان ایجاد تغییرات بیشتری وجود دارد.

عمل بینی

جراحی بینی به روش بسته

در هنگام انجام عمل بینی به روش بسته ، جراح بینی برشی در سطح خارجی پوست بینی ایجاد نمی کند بلکه او تمامی برش ها را در لبه داخلی حفره های بینی ایجاد می کند به طور کلی برش ها در جراحی بینی بسته ، در داخل بینی ایجاد می شوند.

مزایای عمل بینی به روش بسته

  • مدت زمان جراحی بینی به این روش کمی کوتاه تر می باشد.
  • جای بخیه در پوست بینی ، وجود ندارد.
  • دوره نقاهت در این روش از جراحی بینی ، کوتاه تر است.

انتخاب کدام یک از این روش ها برای انجام جراحی بینی ، بستگی به شرایط بیمار و نظر جراح بینی دارد اما جراحان بینی بیشتر از روش جراحی بینی باز استفاده می کنند زیرا در این روش گستردگی دید جراح بینی ، بیشتر است به همین دلیل می توانند تغییرات بیشتری را اعمال کند.

هزینه عمل بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، بسته به عواملی هم چون تجربه جراح بینی ، دستمزد جراح بینی ، هزینه کلینیک ، هزینه آزمایش و داروها ، شرایط بیمار ، میزان پیچیدگی جراحی بینی ، موقعیت جغرافیایی و غیره تغییر می کند ؛ بنابراین هزینه جراحی بینی ، از جراحی به جراح دیگر متفاوت می باشد و قیمت نهایی آن پس از معاینه بیمار توسط پزشک مشخص می شود.

درباره drzareadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − دوازده =

تماس با ما