بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهرانبهترین جراح بینی تهران : بسیاری از افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ؛ به علت واهمه از نتیجه آن ، از انجام جراحی بینی منصرف می شوند ؛ اما باید ذکر شود در صورتی که عمل زیبایی بینی توسط جراح زبده و با تجربه انجام گیرد ، نه تنها بیماران از نتیجه جراحی زیبایی بینی رضایت خواهند داشت ، بلکه دچار عوارض ناشی از عمل بینی نیز نمی شوند ؛ بنابراین نتیجه خواهیم گرفت که یکی از تاثیر گذارترین عوامل در نتیجه عمل زیبایی بینی ، جراح بینی می باشد و بیماران جهت گرفتن نتیجه ای مطلوب از عمل زیبایی بینی باید در انتخاب بهترین جراح بینی تهران بسیار دقت کرده و جهت جلوگیری از بروز عوارض احتمالی بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.

نمونه کار بهترین جراح بینی تهران دکتر اسماعیل زارع :

جراحی زیبایی بینی

یک تغییر جزئی در بینی افراد می تواند سبب بروز تغییرات بسیاری در چهره آن ها شود ، به همین علت جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی طرفداران بسیاری داشته و سالانه افراد بسیاری اقدام به انجام آن می کنند.

وجود تناسب در چهره ، سبب افزایش زیبایی و جذابیت افراد می شود ، حال در صورتی که اعضا صورت متوازن نباشد جذابیت و زیبایی افراد را کاهش می یابد ؛ جراح بینی با انجام عمل بینی به سادگی می تواند این مشکلات را برطرف کرده و سبب افزایش زیبایی چهره افراد شود و اعتماد به نفس آن ها را افزایش دهد.

بهترین جراح بینی تهرانبا انجام جراحی زیبایی بینی ، علاوه بر ایجاد تغییر در فرم ظاهری بینی می توان مشکلات تنفسی افراد را نیز برطرف کرد و هم چنین انجام عمل رینوپلاستی باعث از بین رفتن مشکلات مادرزادی اشخاص ، هم چون انحراف غضروف بینی و غیره نیز می شود.

انتخاب جراح بینی 

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را داشته و هیچ گونه آشنایی با جراحان بینی ندارند ، جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی شهر خود می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته یا از دوستان و آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند.

افراد می توانند جهت دیدن نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر خود از سایت و اینستاگرام آن ها دیدن کرده و علاوه بر دیدن نمونه کارهای شان از سوابق پزشکی شان نیز مطلع شوند.

مراجعه به مطب جراح بینی و شرکت در جلسه مشاوره نیز تاثیر به سزایی در انتخاب بیماران دارد ؛ چرا که در این جلسه بیماران تمامی خواسته ها و انتظارات خود را از جراحی زیبایی بینی بیان کرده و از نظرات جراح بینی نیز آگاهی پیدا خواهند کرد و بدین ترتیب می توانند جراح بینی خود را انتخاب می کنند.

ویژگی بهترین جراح بینی

  • بهترین جراح بینی ، کسی است که سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • جراح بینی ، باید قبل از انجام جراحی زیبایی بینی اطلاعات کاملی از مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی به بیماران بدهد و آن ها را در این باره آگاه کند.

 

 

  • جراح بینی ، باید بر علم ریاضی و زیبایی شناسی تسلط داشته تا توانایی برقراری تناسب میان اعضا صورت را داشته باشد.
  • در صورتی که بیمار خواسته نا معقولی از جراحی بینی داشته باشد ، بهترین جراح بینی تهران باید بیمار را با دلایل علمی و منطقی متقاعد کند اما در صورتی که وی متقاعد نشده و بر خواسته نامعقول خود اصرار ورزد ، جراح بینی باید از انجام عمل بینی او اجتناب کند.

روش جراحی بینی

بهترین جراح بینی تهرانجراحان بینی برای انجام جراحی بینی ، با توجه به شرایط بیماران از دو روش باز و بسته استفاده می کنند ، اصلی ترین تفاوت میان این دو روش در ناحیه ایحاد برش می باشد.

جراحی بینی باز

جراح بینی برای انجام عمل زیبایی بینی به روش باز ، برش های مورد نظر را در ناحیه میانی حفره های بینی ایجاد می کند و پس از بلند کردن پوست بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند.

مزایای جراحی بینی باز

  1. وسعت دید جراح بینی ، در این روش بسیار گسترده می باشد.
  2. امکان اعمال تغییرات گسترده در این روش وجود دارد.
  3. امکان انجام جراحی های پیچیده به این روش وجود دارد.

جراحی بینی بسته

در حین انجام جراحی بینی به روش بسته ، جراح بینی جهت اعمال تغییرات بینی برش های مورد نیاز را در ناحیه داخلی حفره های بینی ایجاد می کند ؛ در این روش به علت داخلی بودن برش ها ، جراح بینی پوست بینی را بلند نمی کند به همین علت دید جراح بینی در این روش گسترده نخواهد بود.

مزایای جراحی بینی بستهبهترین جراح بینی تهران

  1. جای بخیه ها بر روی پوست بیماران باقی نمی ماند.
  2. دوره نقاهت جراحی بینی ، به این روش کوتاه تر خواهد بود.
  3. مدت زمان انجام جراحی بینی ، به روش بسته کوتاه تر از روش باز است.

جراحی بینی با لیزر

در حال حاضر ، با توجه به کاربرد وسیع لیزر در حوزه پزشکی و عملکرد قابل قبول آن ، آیا امکان انجام جراحی بینی با لیزر نیز وجود دارد ؟

واقعیت این است که امروزه ، برخلاف پیشرفت قابل توجه تکنولوژی لیزر در عرصه پزشکی ، امکان انجام عمل بینی با لیزر وجود نداشته و تمامی مجامع علمی ، این موضوع را رد کرده اند ؛ بنابراین ، تمام مطالب موجود در این باره ، صرفا به منظور جلب توجه و تبلیغات بوده و جنبه علمی ندارد ؛ چرا که لیزر ، توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی غضروف و استخوان بینی ، را ندارد.

از تنها کاربرد لیزر در حوزه جراحی زیبایی بینی ، باید به رفع اسکار ناشی از آن اشاره کنیم.

بهترین سن جراحی زیبایی بینی

تا به امروز ، تحقیقات بسیاری در این زمینه انجام شده است ؛ طبق نتایج به دست آمده از این تحقیقات ، گفته می شود بهترین سن به منظور انجام جراحی زیبایی بینی ، پس از اتمام دوران بلوغ است ؛ چرا که بینی ، مرکز رشد صورت می باشد ؛ بنابراین ، انجام عمل زیبایی بینی زودتر از سن مذکور ، منجر به بروز تداخل در رشد اعضا صورت شده و بدین ترتیب شاهد بروز نقایصی در صورت خواهیم بود.

عوارض جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی ، روشی ایمن به منظور بهبود و اصلاح فرم ظاهری بینی بوده که در صورت انتخاب جراح ماهر و مجرب و همچنین رعایت توصیه های پزشک ، هیچ گونه خطری افراد را تهدید نخواهد کرد ؛ اما در غیر این صورت ، امکان بروز خطراتی ؛ از جمله غیرقرینگی حفره های بینی ، بی حسی ، عفونت ، درد شدید ، خونریزی و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت.

هزینه جراحی زیبایی بینی

رنج قیمت مشخصی برای جراحی بینی وجود ندارد ، چرا که هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران با توجه به پارامترهای گوناگونی متغیر بوده و از فردی به فرد دیگر تغییر می کند ؛ کسانی که قصد اطلاع از هزینه جراحی بینی را دارند ابتدا باید توسط جراح بینی معاینه شده و سپس هزینه جراحی زیبایی بینی آن ها مشخص می گردد.

تماس با ما